Prosinec 2012

last day of 2012

31. prosince 2012 v 14:49 | M.† |  Diary
Ahoj. Vlastně ani nevím, proč sem píšu. Poslední dny jenom ležím u notebooku a dívám se na gossip girl. Podívala jsem se znovu na první a druhou sérii, ještě mě čeká ten zbytek, takže mám co dělat. Ikdyž u toho chytám celkem nervy, furt si myslím, že by Blair měla být s Chuckem, Serena s Danem ( ikdyž je divnej -.- ) a Jenny s Natem! Vůbec nechápu proč je s Vanessou - šit. Noo nic. Dneska jsem chtěla napsat i ten článek o roku 2012 , ale nějak ho nemám hotovej. Bude nejspíš až nějak začátkem ledna,, možná o víkendu, uvidím. Dneska už to asi nestihnu, ještě musím uklidit a pak přijede mamka z práce a budeme slavit. Nejspíš se podíváme na nějaký filmy, se ještě uvidí. Jinak tuhle nebo příští sobotu jedu do olympie tak vám nejspíš nafotím, co jsem nakoupila. Taky ještě plánuju jak změnit blog. Pořád se mi zdá nějak divnej, že mu něco chybí. Napadlo mě, že bych třeba úplně zrušila deník a psala sem něco jinýho, nebo jen změnila layout. Já vůbec nevím -.- Help meeeee.Vím, že je tenhle článek krátkej, ale jdu stahovat filmy a všechno nachystat, aby s tím pak nebyli starosti. Tak ahoj, ještě se vám přes týden určite ozvu..
PS1: kdo se z vás ještě dívá na GG? -.-
PS2: poraďte prosím co byste změnili na tomhle blogu..
PS3: Šťastnej novej rok! :)
Tumblr_mcayhj9swu1rs6yueo1_500_large

Řetězák 0,1=30 otázek

28. prosince 2012 v 23:01 | M.† |  Nezařaditelné
1. Jméno: A klíče od domu nechceš?
2. Tvoje nálada: Fajne ))
3. Kolik je hodin: 22:21
4. Co v nejbližší době plánuješ: Stáhnout si co nejvíc filmů, jít spát, obarvit si vlasy, .. Nic jinýho mě nanapadá, nejspíš.
5. Oblíbená písnička: Není, poslouchám to, na co mám náladu.
Tumblr_mflfhvbyqr1s10amlo1_500_large


Hi, i exist.

27. prosince 2012 v 19:33 | M.† |  Diary
Čus. Tak jsem tu. Vánoce byly awesome. Tentokrát byl Ježíšek buď bohatej, nebo já hodně skromná. Spíš to první. Ráno jsem vstala a hned vám šla popřát na blog pěkný prožití svátků a pak jsme se dívali na filmy. Taťka se ráno stavil, aby dal sestře ještě nějaký výkresy, který bude potřebovat na domácí práce na přijmačky. Pak zase odjel, a že ještě musí zabalit dárky, že to ještě nestihl. Než se vrátil zpět, stihly jsme asi ještě 3 pohádky. Pak se stavil a zůstal u nás asi hoďku, že jsme ještě kecali. S mamkou vycházeli úplně v pohodě- překvapivě. Kolem šesté ( jo,je to hodně brzo. ) jsme se šli navečeřet. Já a sestra měla řízek, jenom mamka měla kapra- já ho nejím. Ještě jsme trochu zabalili taťkovi, tak byl spokojenej. No pak jak odjel,dovečeřeli jsme a šli na dárky. Tady je seznam co jsem dostala. Je toho dost, a celkem dost hodnotný:
-Knížka Gossip girl 2
-Knížka Říše temnot
-Tablet ( taťka to měl levnější, že prý měl nějaký slevy kvůli práci )
-Odblokování mobilu ( mobil jsem si zaheslovala, tak mi to teď dali na odblokování. ještě ho sice nemám doma, ale záměr, že to bylo k Vánocům šlo=HTC wilfire S )
-Přívěšek na mobil=modrý srdce
-Kryt na mobil
-Náušnice se sovama :')
-3 000 kč ( s tím, že si polovinu budu muset šetřit.

Čti víc v CČ.
Tumblr_mdjdccxkhg1rxx1vlo1_400_large

Moc,moc,moc,moc vás prosím.

26. prosince 2012 v 13:31 | M.†
Ahoj lidi! :)
Dneska jsem si založila na facebooku stránku, tak bych byla ráda, kdyby ste mi dali like, nebo dokonce sdíleli na svých stránkách :).

Like ZDE.Děkuju moc,udělali by ste mi velikou radost :). S novým článkem se ozvu až koncem týdne. Ahoj ,a pěkný prožití svátků .

Merry christmas!-Short article

24. prosince 2012 v 14:07 | M.† |  Diary
Hi! Tak se zase ozývám. Původně jsem měla vplánu ozvat se až večer a popřát vám radost z dárků atd. Ale pak jsem si řekla že bude divný jít na počítač když budem u stromku slavit. Tak snad si to ještě někdo přečte. A co očekáváte pod stomkem? Já osobně bych nebyla vůbec proti, kdyby mi někdo koupil něco se sovičkou- sbírám totiž věci s něma. Už mám pár náramků,řetízků a prstýnků , ještě chybí náušnice. Hodily by se , to jo. Ještě jsem jich pár objednávala, tak třeba už k taťkovi přišly. Letos mám totiž hned troje Vánoce. Jedny mám dneska, s mamkou a se sestrou. Druhý mám s taťkem a třetí strávím u babičky. Nějak jsem si zvykla, beru to jako samozřejmost, ale štve mě, že už tři roky slavíme Vánoce jen ve třech. Mamka,sestra a já. Kdyby se to tak dalo vrátit:),, nebudu se tady litovat. Kolik jste už zvládli zkouknout pohádek? Já zatím jen čtyři, ještě večer popelka. Jen mě mrzí, že není v televizy víc těch animáků. Minulej rok tam byl shrek a takový ty blbosti. Dneska jsem se podívala jen na jeden ( Mamutí vánoce ). Divný,vážně divný. No nic, nebudu tady oxidovat. Třeba narazím ještě na nějakou pěknou pohádku. Zdarec. A přeju veselý Vánoce !:) ( sťastný nový rok až pozděj.)
Tumblr_m66rav0z721qdpyz7o1_400_large

starbucks,christmas and room !<3

16. prosince 2012 v 13:15 | M.† |  Diary
Hi. Je zase neděle. Celej týden se těším na víkend a pak ho prosedím doma u pc. Taky co by ste chtěli v té zimě dělat. Ale od příštího týdne to začne. Ten pocit že už jen jeden týden a nebude škola. Mooc pěkná představa. 27.prosince jsem měla jet do Prahy na starbucks a nakonec z toho asi sejde. Ale přemluvila jsem rodiče, že by byla velká škoda nejet, takže se prý ještě domluvíme. ( yess, takhle se to dělá ) Taky si na vánoce plánuju vyzdobit pokoj. Vylepit si nápis na zeď buď BELIEVE nebo I CAN'T FALL ASLEEP BUT I SURE CAN DREAM. Ještě uvidím. Ale těším se na to, ani nevíte jak. Dneska jsme se s rodičema bavili taky o vánocích a že mi koupili něco, co mi stoprocentně udělá radost. A já tomu věřím, protože když to říká mamka, tak už je o co stát. Prostě tyhle vánoce budou ty nejlepší ^__^. Snad to ještě v té škole do soboty vydržím. Pondělí,Úterý,Středa,Čtvrtek,Pátek. Napsaný to vypadá strašně :'D. Já zatím jdu, zhruba v úterý se ozvu, baznááj.
Tumblr_mcccnznu3h1qewqmlo1_500_large

Zápis affs

16. prosince 2012 v 9:08 | M.† |  About blog
Vyplň:
1) Přezdívku:
2) Blog:
3) Splňuješ všechny podmínky? ANO x NE
4) Proč chceš spřátelit:

Podmínky:
1) Budeš obýhat 1-2x do týdne.
2) Zapíšeš si mě do seznamu affs.