Leden 2013

Blablablabla

18. ledna 2013 v 17:00 | M.† |  Diary
To už je celkem doba, co jsem semka nenapsala. Skoro polovina měsíce. Abych byla upřímná- píšu spíš jenom kvůli nudě a tomu, že nevím co s blogem. Lay měnit nebudu, je pravda, že ty jednodušší jsou mnohdy i hezčí. Ale nevím jak s článkama. Protože- ten měsíc mě blog skoro vůbec nechyběl. Vzpomněla jsem si na něj až když jsem se dívala na blogy vaše. Jinak jsem skoro celej ten měsíc nevylezla vůbec ven, maximálně do knihovny. Fakt supeeeer. Nevím co s blogem, asi to tady zruším. Možná, že si ještě nějakej blog založím, ale nejspíš to nebude ani v nejbližší době,, prostě mě to nechybělo, ale možná že časem bude. A co je novýho?

*Mám mobil. Konečně po půl roce, kdy jsem měla mobil zaheslovanej (HTC wildfire S). Sice pořád bez simkarty , taťka říkal že když chci novej mobil tak teď že má nějakou výhodu nebo slevu na simkarty, tak jestli nechci novou. Neber to.

*Zase poslouchám Avril Lavigne. Dlouho jsem ji poslouchala, ale pak mě to nějak přešlo. No a teď znovu :). Teď jsme se ségrou našly jednoho zpěváka. Uaaaa> :3333.EVAN TAUBENGELD <3

*Jo, zbytek se mi nechce psát :D . Tak na škole celkem na pohodu, stejně jednou umřu, že. Spravím si to v dalším pololetí kdyžtak. Když existuje YouTube, tak je to všechno oukeej ,heh.
Tumblr_mfj3b7ftuf1ria38po1_500_large

school -.-

3. ledna 2013 v 19:55 | M.† |  Diary
Tak dneska byla škola. Nedávala jsem si to. Aspoň že k víkendu už jenom dva dny. Vlastně už jenom jeden. Jak mě sestra vzbudila tak sem to vůbec nepobírala a až pak mě napadlo, ''aha, ona je škola''. Prostě jsem ještě měla středu. A byl čtvrtek. Buhužel.

A když už jde o tu změnu na blogu, smazala jsem pár článků z 2012. Blog bude pozastavený na dva týdny, protože potřebuju po někom layout. (Kdyby jste uměli v PS/PF tak mi napište do komentářů prosím ). Taky mě napadlo, že bych sem už nepsala jen deník, ale to ještě nevím jistě, no. Zase o čem jiným? Pfůů, hlasujte v anketě prosím. Napadlo mě taky, že bych zde napsala nějakou fanfiction na GG ( gossip girl ).

Normálněěě, dneska začalo sněžit ! Ve fyzice učitelka prej, ' jéé, sněží'. Tak jakoo, děs. Až zas ten sníh bude ušlapanej a špinavej , tak to bude ještě horší. Když už , tak ať ho napadne hodně a po škole sou zas koulovačky, to by byl vodvaaaaaaaaz. Stejně z toho sněhu nic nebude, tak cajk no.

''Slovo promiň si lidé vymysleli, aby ti mohli ubližovat.''
Tumblr_me9p6snqad1rlj63oo1_500_large